Bourjois Smoky Eyesoční stíny

Bourjois Smoky Eyes oční stíny
Bourjois Smoky Eyes oční stíny
odstín 04 Nude Ingénu

Kód: BOU0546 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Bourjois Smoky Eyes

Popis:
Bourjois Smoky Eyes trio očních stínů v moderním a velmi ženském kompaktním pouzdře vás zaujme hned na první pohled. Tři návzájem se doplňující odstíny s gradující intenzitou. Ultra jemné, hedvábné složení pro dokonalé rozetření a smíchání odstínů. Vydrží až 8 hodin. Ergonomický aplikátor s dvojitým hrotem byl speciálně navržen tak, aby oči vystínoval přesně dle vašeho přání. Složení je obohaceno o minerální pudry.
Bourjois Smoky Eyes oční stíny jsou bez parfemace. Dermatologicky testované. Na zadní straně obalu najdete tipy profesionálních vizážistů, jak postupovat krok za krokem, abyste dosáhli skutečného kouřového efektu. Ohodnoceno časopisem Look pěti hvězdičkami.

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčka přiloženým aplikátorem.

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Smoky Eyes