Bourjois Rouge Velvet Ink tekutá rtěnka s matným efektem

7×
Bourjois Rouge Velvet Ink tekutá rtěnka s matným efektem
Bourjois Rouge Velvet Ink tekutá rtěnka s matným efektem

Popis Bourjois Rouge Velvet Ink
Vlastnosti

Sametově jemná, dokonale matná a na rtech lehká a příjemná. Taková je tekutá rtěnka s matným efektem Bourjois Rouge Velvet Ink, která dodává rtům intenzivní barvu. Nerozmazává se, odolává otěrům a na rtech vydrží až neskutečných 24 hodin.

Stačí rtěnku nanést na rty ráno před odchodem do práce a po zbytek dne si s ní nemusíte dělat starosti.

Vlastnosti:

  • dodává rtům intenzivní barvu s matným finišem
  • vydrží na rtech až 24 hodin
  • nerozmazává se a nestírá se
  • díky speciálnímu aplikátoru se snadno nanáší
  • na rtech je lehká a příjemná

Jak aplikovat:
Nejprve pomocí špičky aplikátoru vykreslete kontury rtů. Poté plochou aplikátoru rty vybarvěte.

Vlastnosti

Odstín
nude
Efekt
matný

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Rouge Velvet Ink7