Bourjois Rouge Edition 12Hour

dlouhotrvající rtěnka

Bourjois Rouge Edition 12Hour dlouhotrvající rtěnka
Bourjois Rouge Edition 12Hour dlouhotrvající rtěnka
Bourjois Rouge Edition 12Hour dlouhotrvající rtěnka
249
Sleva 19%
odstín 46 Burgund' it 3,5 g
202

Kód: BOU1451 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 18. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 18. 10. 2018
Bourjois Rouge Edition 12Hour
odstín 46 Burgund' it 3,5 g | 202

Popis kosmetiky Bourjois Rouge Edition 12Hour

Popis:
Žhavým trendem v každodenním líčení jsou výrazné rty. Mimořádný pocit výjimečnosti vám přináší dlouhotrvající rtěnka Bourjois. Výběr z obrovské škály odstínů a intenzivní barva není vše, co vám může nabídnout. Rtěnka z Rouge Edition se o sametovou neodolatelnost vašich rtů postará po celých dlouhých 12 hodin. Neváhejte a vyberte si svůj jedinečný odstín pro každý den!

Účinky:

  • intenzivní a zářivá barva
  • dlouhotrvající účinek
  • perfektní přilnavost ke rtům
  • hydratace a ochrana rtů

Složení:

  • extrakt z orchideje – hydratuje a vyhlazuje rty

Jak aplikovat:
Jemnými tahy opakovaně nanášejte na rty.

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.