Bourjois Liner Feutre dlouhotrvající ultra tenký fix na oči

3×
Bourjois Liner Feutre dlouhotrvající ultra tenký fix na oči
Bourjois Liner Feutre dlouhotrvající ultra tenký fix na oči
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
289

Ušetříte 47%
odstín 16 Noir 0.8 ml
152

Kód: BOU1091 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bourjois Liner Feutre
Vlastnosti

Ultra tenký fix na oči Bourjois Liner Feutre vám umožní nakreslit dokonalé linky, které podtrhnou a zvýrazní vaše líčení až na 24 hodin.

Vlastnosti:

  • nerozmazává se a má dlouhotrvající výdrž
  • ultra tenký hrot zajišťuje přesnou aplikaci
  • extra černé pigmenty zaručují výraznou barvu

Jak aplikovat:
Hrotem veďte tenkou linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Odstín
černý
Efekt
dlouhotrvající

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Liner Feutre3