Bourjois Liner Feutre

dlouhotrvající ultra tenký fix na oči

Bourjois Liner Feutre dlouhotrvající ultra tenký fix na oči
289

Ušetříte 36%
odstín 16 Noir 0,8 ml
185

Kód: BOU1091 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Bourjois Liner Feutre
odstín 16 Noir 0,8 ml | 185

Popis kosmetiky Bourjois Liner Feutre

Ultra tenký fix na oči Bourjois Liner Feutre vám umožní nakreslit dokonalé linky, které podtrhnou a zvýrazní vaše líčení až na 24 hodin.

Vlastnosti:

  • nerozmazává se a má dlouhotrvající výdrž
  • ultra tenký hrot zajišťuje přesnou aplikaci
  • extra černé pigmenty zaručují výraznou barvu

Jak aplikovat:
Hrotem veďte tenkou linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
ne

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.