Bourjois Le Smoky

paleta očních stínů 8 barev

1×
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
499
Sleva 24%
odstín 02 Le Smoky 4,5 g
379

Kód: BOU1361 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Bourjois Le Smoky
odstín 02 Le Smoky 4,5 g | 379

Popis kosmetiky Bourjois Le Smoky

Paletka očních stínů Bourjois Le Smoky nabízí 8 hravých odstínů ve studených tónech, s nimž vytvoříte celou řadu denních i večerních looků.

Vlastnosti:

  • obsahuje 8 trendy perleťových odstínů
  • nejsvětlejší odstín funguje také jako rozjasňovač
  • při aplikaci stíny nepráší a dobře se s nimi pracuje
  • jemná textura stínů skvěle přilne k očnímu víčku
  • kompaktní balení a praktické otáčecí zrcátko jako bonus

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte pomocí přiloženého pěnového aplikátoru či štětce. Pro vytvoření kouřového líčení postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka přes střední tóny po ty nejtmavší ve vnějším koutku.

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.