Bourjois Le Smoky

paleta očních stínů 8 barev

Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
499
Sleva 27%
odstín 02 Le Smoky 4,5 g
365

Kód: BOU1361 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 14. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 14. 11. 2018
Bourjois Le Smoky
odstín 02 Le Smoky 4,5 g | 365

Popis kosmetiky Bourjois Le Smoky

Paletka očních stínů Bourjois Le Smoky nabízí 8 hravých odstínů ve studených tónech, s nimž vytvoříte celou řadu denních i večerních looků.

Vlastnosti:

  • obsahuje 8 trendy perleťových odstínů
  • nejsvětlejší odstín funguje také jako rozjasňovač
  • při aplikaci stíny nepráší a dobře se s nimi pracuje
  • jemná textura stínů skvěle přilne k očnímu víčku
  • kompaktní balení a praktické otáčecí zrcátko jako bonus

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte pomocí přiloženého pěnového aplikátoru či štětce. Pro vytvoření kouřového líčení postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka přes střední tóny po ty nejtmavší ve vnějším koutku.

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.