Bourjois Le Smokypaleta očních stínů 8 barev

2×
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
Bourjois Le Smoky paleta očních stínů 8 barev
Doporučená maloobchodní cena
499

Ušetříte 46%
odstín 02 Le Smoky 4,5 g
271

Kód: BOU1361 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Bourjois Le Smoky
Vlastnosti

Paletka očních stínů Bourjois Le Smoky nabízí 8 hravých odstínů ve studených tónech, s nimž vytvoříte celou řadu denních i večerních looků.

Vlastnosti:

  • obsahuje 8 trendy perleťových odstínů
  • nejsvětlejší odstín funguje také jako rozjasňovač
  • při aplikaci stíny nepráší a dobře se s nimi pracuje
  • jemná textura stínů skvěle přilne k očnímu víčku
  • kompaktní balení a praktické otáčecí zrcátko jako bonus

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte pomocí přiloženého pěnového aplikátoru či štětce. Pro vytvoření kouřového líčení postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka přes střední tóny po ty nejtmavší ve vnějším koutku.

Vlastnosti

Efekt
matný, metalický, lesklý, třpytivý

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Le Smoky