Bourjois La Lacque Gel dlouhotrvající lak na nehty

1×
Bourjois La Lacque Gel dlouhotrvající lak na nehty
Bourjois La Lacque Gel dlouhotrvající lak na nehty
odstín 4 Flambant Rose 10 ml

Kód: BOU1126 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bourjois La Lacque Gel
Vlastnosti

Popis:
Upravené nehty jsou dnes standardem pro všechny sebevědomé ženy. Váš každodenní outfit ale oživí také správně zvolený lak na nehty. A právě tím je dlouhotrvající La Lacque Gel od Bourjois. Ať už si tedy vyberete kteroukoliv ze široké škály barev, nebudete zklamaná. Perfektní krytí, skvělé odlesky a výjimečně dlouhotrvající efekt ohromí vždy. Nebuďte neviditelná – ukažte své pravé já s La Lacque Gel!

Účinky:

  • intenzivní barva
  • perfektně kryje
  • dlouhotrvající efekt

Jak aplikovat:
Čistý nehet přetřete dvěma vrstvami La Lacque Gel od Borjoise.

Vlastnosti

Efekt
dlouhotrvající

Napsali jsme o Bourjois La Lacque Gel
Články

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois La Lacque Gel1