Bourjois Eye Primer 24H

dlouhotrvající podkladová báze pod oční stíny

Bourjois Eye Primer 24H dlouhotrvající podkladová báze pod oční stíny
Bourjois Eye Primer 24H dlouhotrvající podkladová báze pod oční stíny
Bourjois Eye Primer 24H dlouhotrvající podkladová báze pod oční stíny
249
Sleva 10%
6 ml
224

Kód: BOU1522 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Bourjois Eye Primer 24H
6 ml | 224

Popis kosmetiky Bourjois Eye Primer 24H

Dlouhotrvající podkladová báze pod oční stíny Bourjois Eye Primer 24H vyhladí povrch očních víček, připraví je na aplikaci líčidel a později tak prodlouží jejich výdrž a dokonalý vzhled.

Vlastnosti:

  • připravuje povrch víčka na nános očních stínů
  • vyhlazuje pleť a usnadňuje tak přilnutí očního stínu
  • výrazně prodlužuje výdrž a bezchybný vzhled očního líčení
  • lze použít pod pudrové i krémové produkty

Jak aplikovat:
Naneste pomocí aplikátoru na povrch očního víčka, rozetřete a nechte několik vteřin zaschnout. Pokračujte aplikací očních stínů standardním způsobem.

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.