Bourjois Elastic

prodlužující řasenka

Bourjois Elastic prodlužující řasenka
Bourjois Elastic prodlužující řasenka
odstín Black 6,5 ml

Kód: BOU0734 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Stylovou kosmetickou taštičku od nás dostanete jako dárek k nákupu produktů Bourjois alespoň za 299 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Bourjois Elastic
odstín Black 6,5 ml

Popis produktu Bourjois Elastic

Popis:
Prodlužující řasenka Bourjois Elastic otevře váš pohled dokořán. Užijte si až o 130 % delší řasy! Řasenka přináší inovativní formuli pro úžasné výsledky. Všechny řasy, dokonce i ty téměř neviditelné jsou precizně obaleny od kořínků až ke konečkům. Prodlužující řasenka Bourjois Elastic dokonale zvýrazní váš pohled!

Účinky:

  • prodlouží řasy až o 130%

Jak aplikovat:
Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy. Nejdříve na horní víčko, poté na spodní víčko. Dle potřeby opakujte.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
prodlužující
Voděodolné
ne

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.