Bourjois Concealer Stickkorektor

2×
Bourjois Concealer Stick korektor
Bourjois Concealer Stick korektor
odstín 73 Golden Beige 2,5 g

Kód: BOU0273 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Bourjois Concealer Stick
Vlastnosti

Popis:
Korektor Bourjois Concealer Stick dokonale kryje tmavé kruhy pod očima a drobné nedostatky pleti. Inovační technologie obsahuje 2 barevné korekční pigmenty. Žluté pigmenty skryjí tmavé kruhy pod očima. Bílé pigmenty kryjí drobné nedokonalosti pleti. Krémová, snadno roztíratelná textura pro přirozený vzhled.

K dispozici ve 3 přirozených odstínech pro každý barevný tón pleti.

Složení:

  • antioxidanty (vitaminy E a C)
  • žluté pigmenty – zamaskují tmavé kruhy pod očima
  • bílé pigmenty – zakryjí drobné nedokonalosti pleti

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
korekční

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Concealer Stick