Bourjois Brow Duo Sculpttužka na obočí s rozjasňovačem

3×
Bourjois Brow Duo Sculpt tužka na obočí s rozjasňovačem
Bourjois Brow Duo Sculpt tužka na obočí s rozjasňovačem
odstín 21 Blond
114

Kód: BOU01670 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Bourjois Brow Duo Sculpt
Vlastnosti

Oboustranná tužka na obočí Bourjois Brow Duo Sculpt vám jej pomůže vykreslit a zvýraznit a oblast pod obočím zároveň rozjasnit.

Vlastnosti:

  • umožňuje obočí upravit a vytvarovat
  • zajišťuje přirozený barevný odstín
  • snadno a rychle se aplikuje
  • rozjasňovač celkový vzhled ještě více zvýrazní
  • výsledek vydrží beze změny 10 hodin

Jak aplikovat:
Nejprve použijte tmavší část tužky a obočí vykreslete krátkými tahy od vnitřní strany k vnější.  Poté aplikujte rozjasňovač pod oblouk obočí a jemně ho rozetřete do ztracena.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Brow Duo Sculpt