Bourjois Bio Détox Organic

korektor roll-on

11×
Bourjois Bio Détox Organic korektor roll-on
Bourjois Bio Détox Organic korektor roll-on
odstín 2 Clair Medium 8 ml

Kód: BOU0027 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Bourjois Bio Détox Organic
odstín 2 Clair Medium 8 ml

Popis kosmetiky Bourjois Bio Détox Organic

Popis:
Bio oční korektor s aplikátorem v podobě masážního roll-onu obsahuje změkčující pigmenty, které perfektně splývají s barevným tónem pleti. Účinně maskuje tmavé kruhy pod očima, redukuje váčky a zdravě rozjasňuje oční okolí. Kovová kulička roll-onu působí jako "ledová kostka" při masírování očního okolí, okamžitě zklidňuje, zmírňuje otoky a napomáhá rovnoměrnému rozetření přípravku. Pleť kolem očí je krásně hydratovaná a pohled rozzářen. Složení přípravku je z 98,9% přírodního původu a z toho 14,4% pochází z ekologického zemědělství. Neobsahuje olej a je oftamologicky testován.

Účinky:

  • maskuje tmavé kruhy pod očima
  • redukuje váčky pod očima
  • rozjasňuje oční okolí

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Rovnoměrně rozetřete na čistou pleť očního okolí, hlavně pod očima, kde chcete maskovat tmavé kruhy nebo otoky. Přípravek aplikujte až po nanesení obvyklé péče. Používá se hlavně ráno, ale lze použít kdykoliv během dne.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.