Boucheron La Collection Vanille de Zanzibar parfémovaná voda unisex

4×
Boucheron La Collection Vanille de Zanzibar parfémovaná voda unisex
Boucheron La Collection Vanille de Zanzibar parfémovaná voda unisex
125 ml

Kód: BCH0916 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Boucheron La Collection Vanille de Zanzibar
Složení

Boucheron Vanille de Zanzibar je velice smyslná, téměř až návyková parfémovaná voda evokující atmosféru prosluněného ostrova Zanzibar.

  • orientálně dřevitá vůně
  • pro smyslné ženy
  • ideální pro denní i večerní nošení

Složení vůně
V úvodu se sladké mandarinkové tóny proplétají s hedvábným jasmínem a šťavnatými notami hrušek. Srdci vůně vévodí intenzivní vanilkové tóny. Prosluněný jantar doplňuje aroma heliotropu. Pižmový závěr poodkryje podmanivost hřejivého dřeva a opojného pačuli.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Vanille de Zanzibar je inspirovaná africkým Zanzibarem, jehož atmosféru nejlépe vystihuje právě opojná vůně vanilky a zářivý kámen Citrín. Vůně vznikla v roce 2017 jako součást unikátní kolekce Galerie Olfactive, která zachycuje příběhy hledačů drahých kamenů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jasmín, mandarinka, hruška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
otočník, peruánský balzám, bourbon vanilka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, bílé pižmo, pačuli
Druh vůně
orientální

Napsali jsme o Boucheron La Collection Vanille de Zanzibar
Články

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron La Collection Vanille de Zanzibar4