Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda pro ženy

22×
Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda pro ženy
Boucheron Place Vendôme parfémovaná voda pro ženy
100 ml
802

Kód: BCH0581 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Boucheron Place Vendôme
Složení

Vítejte na Place Vendôme, slavném pařížském náměstí, jež vzniklo v 17. století na na přání krále Ludvíka XIV. A právě atmosféru tohoto velkolepého náměstí, kde bylo roku 1893 otevřeno první klenotnictví Boucheron, oslavuje parfémovaná voda pro ženy Boucheron Place Vendôme. Její květinová vůně vám rozzáří den a dodá kapku sebevědomí.

  • orientální, květinová vůně s medem
  • pro nezávislou ženu
  • na běžné nošení i speciální příležitosti

Složení vůně
V hlavě vůně ucítíte dokonalou souhru svěžího květu pomerančovníku, sladké růže a tangerinky, kterou perfektně podtrhuje růžový pepř. V srdci se potom rozvinou akordy omamné pivoňky, čistého jasmínu a medu s lahodnou pralinkou. Základ vůně tvoří hřejivé tóny cedru a benzoin.

Příběh vůně
Boucheron Place Vendôme je vůně pojmenovaná po pařížské adrese, na které Frederic Boucheron v roce 1893 otevřel svůj první obchod se šperky. Za vonnou kompozicí stojí Olivier Cresp a Nathalie Lorson, vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Flakonek je odrazem značky Boucheron, která je spojená s luxusními klenoty.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, růže, květ pomerančovníku, tangerinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, pralinka, med, pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, benzoin
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron Place Vendôme22