Boucheron La Collection Oud de Carthage parfémovaná voda unisex

2×
Boucheron La Collection Oud de Carthage parfémovaná voda unisex
Boucheron La Collection Oud de Carthage parfémovaná voda unisex
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
4 925

Ušetříte 52%
125 ml
2 355

Kód: BCH0913 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Boucheron La Collection Oud de Carthage
Složení

Pokud vás čeká výjimečná událost nebo důležitá schůzka, unisex parfémovaná voda Boucheron La Collection Oud de Carthage dokonale podtrhne vaši osobnost a dodá vám sebevědomí. Příjemné spojení koření, medu a agarového dřeva vás bude provázet celým vaším dnem.

  • orientální vůně
  • unisex vůně pro ženy i muže
  • ideální na výjimečné příležitosti

Složení vůně
Jako první vstupuje do hry s vašimi smysly sladký med ve spojení s kadidlem, které po chvíli začnou zvolna ustupovat, aby se mohlo naplno projevit srdce vůně, ve kterém hraje hlavní roli fazole tonka a labdanum. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení kůže a agarového dřeva.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Oud de Carthage vznikla v roce 2017 jako součást unikátní kolekce Galerie Olfactive, která navazuje na příběhy hledačů drahých kamenů. Vůně je inspirovaná cestou do starověkého Kartága, během které hledači objevili tajemný kámen Quarz Fumé, připomínající podmanivost oudu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
med, kadidlo
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
labdanum, tonka fazole
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, agarové dřevo
Druh vůně
orientální

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron La Collection Oud de Carthage2