Boucheron La Collection Orange de Bahiaparfémovaná voda unisex

Boucheron La Collection Orange de Bahia parfémovaná voda unisex
Boucheron La Collection Orange de Bahia parfémovaná voda unisex
125 ml
2 799

Kód: BCH01643 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 30. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 30. 9. 2020

Popis parfému Boucheron La Collection Orange de Bahia
Složení

Slunce, barevné fasády, hudba v rytmu samby a vůně pomerančů. Unisex parfémovaná voda Boucheron La Collection Orange de Bahia vás po přivonění v myšlenkách přenese až do prosluněné Bahie, kde rostou ty nejšťavnatější citrusy.

Vychutnejte si delikátní odstíny citrusových plodů, které září stejně jako fazety vzácných drahokamů.

  • aromatická citrusová unisex vůně – pro muže i ženy
  • patří do řady La Collection inspirované lovci drahokamů
  • vhodná zejména na denní nošení v teplejších měsících

Složení vůně
Jiskřivé úvodní tóny vás osvěží intenzivním spojením pomeranče a zelených mandarinek. Okouzlující srdce je tvořeno gurmánskou kombinací kokosového mléka, růže a fíkového listu. Na toto neobyčejně lákavé a exotické aroma pozvolna navazuje hřejivý extrakt z bílého cedru, který je doplněn medovými stopami ambrového dřeva.

Příběh vůně
Vůně Boucheron La Collection Orange de Bahia je věnovaná vzácnému drahokamu Mandarin Garnet. Jeho dechberoucí oranžové odstíny vyjádřil zkušený parfémář Michel Girard pomocí intenzivních citrusových plodů dovezených až z brazilské Bahie.

Parfémovaná voda byla uvedena na trh v roce 2019 jako součást unikátní řady La Collection, která je inspirovaná příběhy lovců drahokamů Maison Boucheron.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelená mandarinka, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, kokosové mléko, fíkový list
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
extrakt z bílého cedru, ambrové dřevo
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron La Collection Orange de Bahia