Boucheron Jaipur Bracelet parfémovaná voda pro ženy

20×
Boucheron Jaipur Bracelet parfémovaná voda pro ženy
Boucheron Jaipur Bracelet parfémovaná voda pro ženy
100 ml
715

Kód: BCH0540 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Boucheron Jaipur Bracelet
Složení

Co kdybyste se cítila svěží, něžná a zároveň elegantní? Přesně takový pocit vám dodá parfémovaná voda pro ženy Boucheron Jaipur Bracelet – jemná vůně, která vás okouzlí svými květinovými esencemi s hyacintem a konvalinkou v hlavní roli.

  • květinová vůně
  • pro romantickou ženu
  • ideální na celodenní nošení

Složení vůně
Zprvu do hry vstupují elegantní esence citronové verbeny a hořkého pomeranče, které si pohrávají s lístky fialky a bazalkou. Vše krásně dokresluje petitgrain. V srdci vůně se představují květiny – konkrétně sladká konvalinka, podmanivý hyacint a karafiát. O báječnou dohru se postará dechberoucí kombinace jemného kašmírového dřeva, kosatce a cypřiše.

Příběh vůně
Ještě než stačíte obdivovat vůni samotnou, zaujme vás neotřelý flakonek, který připomíná ikonický náramek značky Boucheron. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012 a od té doby si po celém světě získala tisíce žen, které na ni nedají dopustit.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
lístky fialky, bazalka, hořký pomeranč, petitgrain, citronová verbena
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
karafiát, hyacint, konvalinka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kašmírové dřevo, cypřiš, kosatec
Druh vůně
květinová

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron Jaipur Bracelet20