Boucheron Bparfémovaná voda pro ženy

Boucheron B parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Boucheron B parfémovaná voda pro ženy 30 ml
30 ml

Kód: BCH1107 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Boucheron B
Složení

Boucheron B je orientální harmonická vůně pro ženy, které milují módu a mají smysl pro vkus. Parfém symbolizuje eleganci, luxus a šarm. Zahalte se do jeho hedvábného závoje a vyrazte do společnosti!

Úvod parfému Boucheron B patří osvěžujícím tónům sladkého pomeranče, které jsou zahaleny do jemných plátků omamné růže. V orientálním srdci se nachází pestrobarevné koření ze všech koutů světa, které protikladně doplňuje rozkvetlá okouzlující vonokvětka. Základ vůně dotváří hřejivé cedrové dřevo, exotické svůdné pačuli a jedinečné santalové dřevo. Vytříbené esence vytvářejí skutečně jedinečné aroma. Tento nonšalantní dámský parfém Boucheron B skvěle doladí vaše večerní šaty.

 Vůně Boucheron B vás okamžitě nadchne a následně okouzlí i vaše okolí.

Složení

Složení
cedr, růže, meruňka, vonokvětka, santalové dřevo, květ pomerančovníku, koření, pačuli
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron B