Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie parfémovaná voda unisex

1×
Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie parfémovaná voda unisex
Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie parfémovaná voda unisex
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
4 925

Ušetříte 44%
125 ml
2 714

Kód: BCH0915 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie
Složení

Hledáte vůní, která se splyne s vaší jedinečnou osobností a stane se vaší součástí? Unisex parfémovaná voda Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie si vás získá po prvním přivonění. Obsahuje totiž kombinaci jantaru a vzácného koření, které vás rázem přenesou do dalekého Egypta.

  • orientální vůně
  • unisex vůně pro ženy i muže
  • na každodenní nošení i speciální příležitosti

Složení vůně
Vůně Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie se otevírá sladkými tóny grepu vanilky v kombinaci s aromatickým tabákem a benzoinem. Intenzivní srdce parfémované vody tvoří vůně smyslné ambry a éterické labdanum. Vonnou kompozici doplňuje podmanivé pižmo, které se v základu vůně misí s pravou ambrou.

Příběh vůně
Vůně byla uvedena na trh roku 2017 jako součást unikátní kolekce Galerie Olfactive, inspirované příběhy hledačů klenotů. Vůně vzdává hold starobylé Alexandrii a za její vonnou kompozicí stojí parfémář Jean-Christophe Herault.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
vanilka, tabák, benzoin
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambra, labdanum
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, pravá ambra
Druh vůně
orientální

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron La Collection Ambre d'Alexandrie1