Bottega Veneta Knot

tělové mléko pro ženy 200 ml

Bottega Veneta Knot tělové mléko pro ženy 200 ml
Bottega Veneta Knot tělové mléko pro ženy 200 ml
Bottega Veneta Knot tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml
1 125

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: BTT0044 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Bottega Veneta Knot
200 ml | 1 125

Popis parfému Bottega Veneta Knot

Tělové mléko Bottega Veneta Knot dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Bottega Veneta

Italská značka Bottega Veneta se proslavila tradiční řemeslnou výrobou produktů z ručně proplétané kůže. Od svého vzniku v roce 1966 zavedla nový standard luxusu a o téměř půl století později vydala svoji první vůni. Parfémy Bottega Veneta jsou nadčasové a určené pro výjimečné ženy a odvážné muže. Vyznačují se nejcennějšími a nejjemnějšími ingrediencemi z celého světa, které zanechávají trvalý dojem. Design jejich flakónů odkazuje k tradiční benátské výrobě skla, jeho nadčasové kráse a příjemné jednoduchosti.

Bottega Veneta kombinuje propracovanou řemeslnou výrobu s promyšlenými inovacemi a tak zaručuje, že každý produkt je nejen krásný, ale i dokonale funkční. Estetika Bottega Veneta je rafinovaná, smyslná a intenzivně osobní. Značka ctí individualitu, umožňuje nositeli odhalit vnitřní sílu a sebevědomí. Zaujme jistě všechny, kteří dokáží ocenit výjimečnost a zároveň mají rádi luxus a sofistikovanost italské módy.