L’Oréal Paris Botanicals Strength Curemaska pro oslabené vlasy

L’Oréal Paris Botanicals Strength Cure maska pro oslabené vlasy
L’Oréal Paris Botanicals Strength Cure maska pro oslabené vlasy
Coriander 200 ml

Kód: BTC2603 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód mask15 a veškeré masky na vlasy nakoupíte s 15% slevou!

Popis produktu L’Oréal Paris Botanicals Strength Cure
Vlastnosti

Maska pro oslabené vlasy Botanicals Fresh Care Strength Cure pomáhá ulehčit rozčesávání a ošetřit délky vlasů, které zanechává posilněné a revitalizované spolu s kouzelnou svěží a povzbuzující vůní. Maska Botanicals Fresh Care Strength Cure je dokonalým řešením pro oslabené a poškozené vlasy.

Maska neobsahuje silikony, parabeny, ani umělá barviva a je jako bohatý bílý krém s vydatnou a lehkou texturou. Balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu (s výjimkou barviv), což vám umožňuje jej jednoduše zpracovat v rámci recyklovaného odpadu.

Účinky:

  • má antioxidační a čisticí vlastnosti
  • obnovuje a vyživuje barvu vlasů
  • obnovuje lesk vlasů
  • omezuje štěpení a lámavost vlasů
  • posilňuje poškozené vlasy
  • ulehčuje rozčesávání vlasů
  • dodává vlasům vůni se svěžími akcenty

Složení:

  • olej ze semínek koriandru a rostlinný komplex – posilují oslabené vlasy

Jak aplikovat:
Délky vlasů obalte touto krémovou texturou v množství o velikosti lískového oříšku a nechte působit 3 minuty, poté opláchněte a užijte si svěží, povzbudivou vůni. Používejte v kombinaci s přípravky ze stejné řady.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy
Účinek
revitalizace, regenerace
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

Napsali jsme o L’Oréal Paris Botanicals Strength Cure
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Botanicals Strength Cure