L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusionzjemňující krém pro suché vlasy

L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion zjemňující krém pro suché vlasy
L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion zjemňující krém pro suché vlasy
Safflower 100 ml

Kód: BTC2600 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion
Vlastnosti

Zjemňující krém pro suché vlasy Botanicals Fresh Care Rich Infusion zjemňuje délky i konce vlasů a vždy je připraven zkrotit vaše vlasy kdykoli během dne bez zatížení. Dopřejte si zaručený pocit lehkosti!

Zjemňující krém neobsahuje silikony, parabeny, ani umělá barviva. Balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu (s výjimkou barviv), což vám umožňuje jej jednoduše zpracovat v rámci recyklovaného odpadu.

Účinky:

  • intenzivně zjemňuje
  • hluboce vyživuje
  • hluboce regeneruje
  • zjemňuje délky i konce vlasů
  • dodává jemnou vůni s orientálními akcenty

Složení:

  • světlice barvířská a rostlinný komplex – hloubkově vlasy vyživují

Jak aplikovat:
Aplikujte dávku zjemňujícího krému Botanicals Fresh Care Rich Infusion ve velikosti vlašského ořechu na mokré vlasy s dosáhnutím vyživujícího efektu nebo na suché vlasy jako závěrečný dotek na zjemnění a zkrocení vlasů.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
fixace, hydratace, výživa
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
suché vlasy

Napsali jsme o L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion