L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedysprej pro lesk

L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy sprej pro lesk
L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy sprej pro lesk
Geranium 150 ml

Kód: BTC2596 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy
Vlastnosti

Bezoplachový sprej pro lesk vlasů Botanicals Fresh Care Radiance Remedy představuje jedinečnou vlasovou kúru, která barveným nebo mdlým vlasům dodává okamžitý lesk.

Bezoplachový sprej neobsahuje silikony, parabeny, ani umělá barviva. Balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu (s výjimkou barviv), což vám umožňuje jej jednoduše zpracovat v rámci recyklovaného odpadu. Přesvědčte se o tom!

Účinky:

  • hluboce vlasy hydratuje
  • dodává vlasům zdravý lesk
  • chrání barvu vlasů
  • dodává svěží vůni

Složení:

  • esence z listů pelargonie a rostlinný komplex – hydratují a podporují zářivost barvených vlasů

Jak aplikovat:
Nastříkejte pár dávek bezoplachového spreje pro lesk Botanicals Fresh Care Radiance Remedy na suché vlasy kdykoli během dne. Barveným nebo mdlým vlasům vdechne nový život a dodá okamžitý lesk.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
lesk a hebkost
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

Napsali jsme o L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Botanicals Radiance Remedy