Borotalco Invisibletuhý deodorant proti bílým a žlutým skvrnám

12×
Borotalco Invisible tuhý deodorant proti bílým a žlutým skvrnám
Borotalco Invisible tuhý deodorant proti bílým a žlutým skvrnám
48 h 40 ml

Kód: BRL2801 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Borotalco Invisible
Vlastnosti

Popis:
Deo stick Borotalco Invisible je účinný tuhý deodorant, který má šetrné složení bez obsahu dráždivých látek a hliníkových solí. Chrání ženy i muže proti zápachu potu až po dobu 48 hodin a zanechává na pokožce příjemnou nevtíravou vůni. Přípravek je dermatologicky testován a schválen. Deodorant Invisible nezanechává na bílém oblečení žluté skvrny a po jeho použití nezůstávají ani bílé stopy na tmavém oblečení. Pomocí speciálního mikronizovaného mastkového pudru zajišťuje přípravek optimální absorpci potu a dokáže zabránit vzniku pachu, který způsobují bakterie na pokožce, když se smísí s potem. Po použití deodorantu bude vaše pokožka v podpaží spolehlivě ošetřená a příjemně provoněná. Díky nejčistšímu přirozeně se vyskytujícímu minerálu zajistí deodorant Invisible dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty i při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži. Dodá vám jedinečný pocit jistoty a sebevědomí v pracovním dni, na důležitých jednáních, při zkouškách nebo na první romantické schůzce. Používejte kvalitní deodorant, aby vás doprovázela krásná vůně po celý den!

Účinky:

  • účinně chrání ženy i muže proti pachu potu
  • má dlouhodobé účinky, které chrání až 48 hodin
  • zanechává na pokožce příjemnou nevtíravou vůni
  • nezanechává žluté ani bílé skvrny na oblečení
  • zajišťuje optimální absorpci potu
  • navozuje dlouhodobý pocit čistoty a svěžesti

Složení:

  • microtalcum - vzniká zpracováním mastku, jednoho z nejčistších přirozeně se vyskytujících minerálů světa, jemný pudr pohlcuje pot, reguluje pocení a zajišťuje suchou pokožku

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky mužů i žen.

Použití:
Nanášejte na čistou a suchou pokožku v podpaží kdykoliv podle aktuální potřeby.

Vlastnosti

Druh balení
deo-stick
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Borotalco

Italská značka Borotalco dodává na trh účinné deodoranty a antiperspiranty. Jemný prášek z čistého přírodního mastku s nezaměnitelnou vůní namíchal ve své florentské lékárně anglický lékárník Henry Roberts již v roce 1878. V té době ještě netušil, že se mu podařilo vyvinout absolutní hit, který se bude v Itálii s oblibou používat i za dalších více než pět generací.

Voňavý tělový pudr Borotalco byl v roce 1904 uveden na italský trh a v devadesátých letech se tento produkt stal hlavní inspirací pro další přípravky. Od značky Borotalco se tak na trhu velice brzy objevily deodoranty, sprchové gely, mýdla a koupelové pěny.

Produkty Borotalco jsou výjimečné svojí nezaměnitelnou unisex vůní a díky složce Microtalcum dokážou spolehlivě ochránit proti potu i zápachu až po dobu 48 hodin. Antiperspiranty a deodoranty Borotalco neobsahují alkohol a jsou dermatologicky testované.

Recenze Borotalco Invisible12