Bond No. 9 Downtown So New York parfémovaná voda unisex

1×
Bond No. 9 Downtown So New York parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown So New York parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: BON0271 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bond No. 9 Downtown So New York
Složení

So New York je gurmánská vůně pro ženy a muže od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 So New York je vonným ztvárněním vášně celého města pro sladkosti a kávu.

Bond No. 9 So New York je vonným ztvárněním pohlcující vášně New Yorku pro gurmánská potěšení, více než cokoli jiného pak pro čokoládové zákusky a pěnivé caffè latte. Renomovaný návrhář vůní Laurent Le Guernec vytvořil pro všechny požitkáře a milovníky sladkostí vyzrálý parfémový likér, zalitý hořkosladkým espressem s akordy teplého mléka a špetkou koření.

Ve vonné kompozici Bond No. 9 So New York nalezneme mimo jiné akordy kakaa, kávy a švestky mirabelky. Celkové aroma, smyslně labužnicky propojující kakaové, hřejivě kořenité, sladké a kávové stránky s lehkým ovocným aspektem, je bohaté, lahodné a jemně sladké. Parfémovaná voda So New York evokuje ranní atmosféru čilé metropole, provoněnou závany aroma kávy a čokoládových pochoutek, linoucími se z nesčetných kaváren.

So New York, moderní gurmánská parfémovaná voda, osloví zejména městské milovníky smyslových požitků. Naprosto nadchne ženy a muže, kteří mají rádi vůně s akordy kávy a kakaka, a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti. Bond No. 9 So New York se hodí na celoroční nošení přes den i na večer, nejlépe ale vynikne za podzimních dnů. Svého nositele vždy zahalí do smyslně lákavého, jemného a nevtíravého aroma, které potěší a povzbudí gurmána v každém z nás.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální průzračný hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody So New York, kterým prosvítá jemně žlutavě zbarvená náplň, se může stát pravým klenotem ve vaší kosmetické výbavě. Doplňuje ho krásná bílá krabička, dekorovaná oranžovou barvou. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit své blízké velmi originálním dárkem, Bond No. 9 So New York je tou pravou volbou.

Bond No. 9 So New York – vůně kávy a kakaa v moderní gurmánské parfémované vodě, inspirované vášní New Yorku k labužnickým potěšením.

Složení

Složení
kakao, káva, švestka
Druh vůně
kořenitá

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Downtown So New York1