Bond No. 9 Downtown New York Oud parfémovaná voda unisex

Bond No. 9 Downtown New York Oud parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown New York Oud parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: BON0268 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bond No. 9 Downtown New York Oud
Složení

New York Oud je orientální vůně pro muže a ženy od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 New York Oud je věnovaná celému městu, jakožto naprosto výjimečnému místu, kde je možné vše...

„Oud“ v názvu parfémované vody Bond No. 9 New York Oud označuje vzácné dřevo stromu aquilárie, úchvatnou surovinu s nezaměnitelným aroma, nazývanou také orlí či agarové dřevo. Tato tradičně orientální nota se zde naprosto odhaluje a transformuje v, jak uvádí zástupci značky, uhlazenou, „na plný plyn New York-centrickou“ vůni. Značka Bond No. 9 v roce 2011 představila naprosto neočekávatelné a převratné pojetí oudové vůně, které proslulou exotickou surovinu modernizuje a urbanizuje a dodává jí vpravdě newyorkský elán, jaký nikdy neměla. Až protikladnou a neuchopitelnou neobvyklostí interpretace vůně dřeva oud v parfémované vodě New York Oud upozorňuje Bond No. 9 na to, že je New Yorkem místem, kde se „vyloučené, magické paradoxy stávají skutečností.“

Vonná kompozice Bond No. 9 New York Oud se v hlavě otevírá akordy šafránu, pomeranče a švestky. V srdci zavoní pačuli, kořen kosatce, růže a samozřejmě dřevo oud a základ sestává z tónů vetiveru, pižma a medu. Celkové aroma, nesmírně originálně propojující dominantní dvojici dřevo oud - růže s hřejivě kořenitými, sladkými a ovocnými aspekty, je zdánlivě protikladné a naprosto netradiční. Vůně New York Oud se vyznačuje unikátní dynamickou, sebejistou uhlazeností a dobrodružně neobvyklou smetanově sametovou texturou. Přepychová růže v srdci přechází v závěr, který celou kompozici definuje: vystupuje zde hutný a sirupovitý oudový aspekt, spojující se se zemitým vetiverem a dalšími tóny do přetrvávajícího urbanisticky-lesního akordu.

Bond No. 9 New York Oud, naprosto bezprecedentní parfémovaná voda se zvýšenou koncentrací vonných látek, nadchne především milovníky netradičních pojetí vůně dřeva oud. Potěší každého, kdo dokáže ocenit skutečně nesmírnou míru inovativnosti ve spojení se špičkovou kvalitou. New York Oud se hodí na celoroční nošení přes den i na večer. Svého nositele vždy zahalí do unikátního jemného, hřejivého a dynamicky smyslného aroma se špičkovou trvalostí, a spolehlivě mu tak zajistí obdivnou pozornost okolí.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody New York Oud přímo nadchne nádherným kouřovo-bronzovým odstínem šedé barvy a zlatavými ozdobnými motivy. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit své blízké velmi originálním dárkem, Bond No. 9 New York Oud je tou pravou volbou.

Bond No. 9 New York Oud – převratné moderně urbanistické pojetí vůně dřeva oud, věnované New Yorku, kde se nemožné stává skutečností.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka, šafrán, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, kořen kosatce, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
med, pižmo, vetiver
Druh vůně
orientální

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Downtown New York Oud