Bond No. 9 Uptown Madison Soireeparfémovaná voda pro ženy

1×
Bond No. 9 Uptown Madison Soiree parfémovaná voda pro ženy
Bond No. 9 Uptown Madison Soiree parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: BON0305 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Bond No. 9 Uptown Madison Soiree
Složení

Madison Soiree je květinová vůně pro ženy od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 Madison Soiree, plná veskrze ženské elegance a smyslnosti, je inspirovaná slavným parkem a ulicí na Manhattanu.

Parfémovaná voda Bond No. 9 Madison Soiree je, jak již název napovídá, pojmenovaná po manhattanském bulváru (Madison Avenue) a stejnojmenném náměstí s parkem, proslaveným zejména sportovní arénou Madison Square Garden. Bond No. 9 Madison Soiree ztvárňuje vůní nádherné kytice autentický charakter newyorkských žen s jejich vysoce ženskou elegancí, nezaměnitelným stylem a neostýchavou smyslností. Snadno si je můžeme představit na Manhattanu při pozdním obědě, postupně přecházejícím do večírku…

Ve vonné kompozici Bond No. 9 Madison Soiree nalezneme akordy zimolezu, gardénie, jasmínu, větvičníku a aldehydů. Celkové aroma, propojující dominantní bílé květinové akordy s jiskřivými aldehydovými aspekty a dřevitými, zemitými a živočišnými doteky, je nesmírně ženské, svůdné a plné charakteristického „posh“ stylu. Parfémovaná voda Madison Soiree je pravým mistrovským vonným dílem značky Bond No. 9.

Madison Soiree nadchne zejména ženy, které mají rády květinové vůně s výraznou aldehydovou stránkou. Potěší samozřejmě také každou zákaznici, která dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti. Bond No. 9 Madison Soiree se hodí na nošení po celý rok, přes den i na večer. Svou nositelku vždy zahalí do nádherného aroma unikátní kytice a pomůže jí podtrhnout její charakteristický styl a veskrze ženskou smyslnost.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální průzračný hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody Madison Soiree s dekoracemi v oranžové barvě se může stát pravým klenotem ve vaší kosmetické výbavě.  Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit výjimečnou ženu z vašeho okolí velmi originálním dárkem, Bond No. 9 Madison Soiree je tou pravou volbou.

Bond No. 9 Madison Soiree – nesmírně ženská, elegantní a smyslná vůně, inspirovaná madisonským parkem a Madison Avenue.

Složení

Složení
zimolez, aldehydy, gardénie, jasmín
Druh vůně
květinová

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Uptown Madison Soiree1