Bond No. 9 Midtown H.O.T. Alwaysparfémovaná voda pro muže

1×
Bond No. 9 Midtown H.O.T. Always parfémovaná voda pro muže
Bond No. 9 Midtown H.O.T. Always parfémovaná voda pro muže
50 ml

Kód: BON0301 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Bond No. 9 Midtown H.O.T. Always
Složení

H. O. T. Always je dřevitá chyprová vůně pro muže od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 H. O. T. Always je vonným ztvárněním mužnosti celého města, ve smyslně svůdném, důvěrném stylu.

Parfémovaná voda Bond No. 9 H. O. T. Always, inspirovaná mužnou stránkou New Yorku, je, jak zástupci značky uvádí, pikantní, až živočišně vášnivou vůní pro pravého muže, který vede srdcem a duší. Ve vonné kompozici nalezneme akordy santalového dřeva, pačuli, skořice, kůže, bergamotu a civetonu (syntetická vonná molekula, z etických důvodů nahrazující dříve v parfumérství používaný sekret žláz cibetek, velmi zajímavých malých šelem). Celkové aroma, propojující živočišné, hřejivě kořenité, pižmové a kožené stránky s úchvatným dotekem pačuli, je nesmírně svůdné a současně hluboké a moderní.

H. O. T. Always, parfémovaná voda pro vyzrálé, neohroženě sebevědomé muže, nadchne především milovníky dřevitých chyprových vůní s výraznou živočišně smyslnou stránkou. Potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti. Bond No. 9 H. O. T. Always se hodí na celoroční nošení přes den i na večer, nejlépe ovšem vynikne za zimních a podzimních nocí. Svého nositele vždy zahalí do nesmírně mužného, svůdného aroma a pomůže mu podtrhnout jeho sebevědomý charakter.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální průzračný hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody Broadway Nite, kterým prosvítá žlutavě zbarvená náplň, se může stát pravým klenotem ve vaší kosmetické výbavě. Doplňuje ho nesmírně elegantní bílá krabička. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit blízkého muže velmi originálním dárkem, Bond No. 9 H. O. T. Always je tou pravou volbou.

Bond No. 9 H. O. T. Always – pikantní, vášnivě svůdná vůně pro pravého muže, inspirovaná mužnou stránkou New Yorku.

Složení

Složení
skořice, cibetka, kůže, santalové dřevo, bergamot, pačuli
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Midtown H.O.T. Always