Bond No. 9 Downtown Eau de Nohoparfémovaná voda unisex

Bond No. 9 Downtown Eau de Noho parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown Eau de Noho parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: BON0251 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Bond No. 9 Downtown Eau de Noho
Složení

Bond No. 9 Eau de Noho je jedinečná unisexová vůně, kterou ocení všichni moderní a tvořiví lidé, jenž rádi sní a věří ve splnění svých snů. Parfém Eau de Noho symbolizuje odvahu jít si za svým cílem a nebát se ukázat světu svoji pravou tvář.

Vůně Bond No. 9 Eau de Noho se skládá z hedvábných esencí čistého mechu, který se dokonale snoubí s exkluzivním kašmírovým dřevem. Tóny živočišné ambry dokonalým způsobem podtrhují celou kompozici. Jedinečné šťavnaté akordy hravé mandarinky se skvěle mísí s okouzlujícím květinovým buketem. Tento luxusní parfém Bond No. 9 se skvěle hodí pro celodenní nošení. Perfektně jej oceníte na pracovní schůzce i při posezení s přáteli.

Unisexový parfém Bond No. 9 Eau de Noho podtrhne váš sex-appeal i přirozený šarm. Vůně Eau de Noho se ukrývá v originálním designovém flakonu, který svým neobvyklým tvarem zvýrazňuje jedinečnost parfému.

Složení

Složení
mimóza, mech, vodní tóny, kašmírové dřevo, mandarinka, lístky fialky
Druh vůně
květinová

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Downtown Eau de Noho