Bond No. 9 Downtown Chelsea Flowersparfémovaná voda pro ženy

Bond No. 9 Downtown Chelsea Flowers parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Bond No. 9 Downtown Chelsea Flowers parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: BON0302 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Bond No. 9 Downtown Chelsea Flowers
Složení

Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, která zajisté nadchne všechny ženy milující květiny. Parfém představuje rozkvetlou zahradu, která v sobě ukrývá něžné tajemství. Čistota a půvab vůně Chelsea Flowers je nezaměnitelný.

Květinové esence skvostného tulipánu se dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Čistý hedvábný mech je zcela zasypán jemnými plátky hedvábné růže. Opojný hyacint se snoubí s osvěžujícím vetiverem. Základ vůně je tvořený hřejivým santalovým dřevem a drahocenným smyslným pižmem. Tento luxusní dámský parfém značky Bond No. 9 můžete nosit po celý den. Jeho příjemné aroma se výborně hodí pro jarní i letní dny.

Dámská vůně Bond No. 9 Chelsea Flowers vás zahalí do své okouzlující aury a vyčaruje vám úsměv na tváři. Parfém Chelsea Flowers vyniká svojí bohatou kompozicí a precizním výběrem ingrediencí.

Složení

Složení
pivoňka, magnólie, tulipán, růže, mech, pižmo, hyacint, santalové dřevo, vetiver
Druh vůně
květinová

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Downtown Chelsea Flowers