Bomb CosmeticsFlutter by, Butterfly koupelový balistik

2×
Bomb Cosmetics Flutter by, Butterfly koupelový balistik
Bomb Cosmetics Flutter by, Butterfly koupelový balistik
160 g

Kód: BOM0012 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bomb Cosmetics Flutter by, Butterfly
Vlastnosti

Popis:
Nechte své problémy zmizet jedním mávnutím motýlích křídel! Bomb Cosmetics Flutter by, Butterfly koupelový balistik obsahuje čisté kakaové máslo, které důkladně pečuje o pokožku. Čisté esenciální oleje z mandarinky a neroli zase uvolňují napětí a příjemně relaxují smysly. Bomb Cosmetics Flutter by, Butterfly koupelový balistik je doplněn o svěží vůni jablek a sladkých třešní, které společně vytvářejí explozi ovocného aroma, které vás příjemně osvěží.

Účinky:

  • osvěžuje
  • vyživuje pokožku
  • napomáhá relaxaci
  • uvolňuje napětí

Složení:

  • kakaové máslo – pečuje o pokožku
  • esenciální oleje z mandarinky a neroli – povzbuzuje smysly

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Balistik ponořte do teplé koupele a nechte rozpustit.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Bomb Cosmetics

Značka Bomb Cosmetics vychází z poznatků o pozitivních účincích aromaterapie na lidské tělo i mysl. Do povědomí zákazníků se zapsala zejména pro své originální koupelové balistiky a okouzlující aroma svíčky. Díky značce Bomb Cosmetics si tak můžete velice snadno provonět interiér či během chvilky připravit voňavou koupelovou lázeň.

Výrobcem kosmetiky Bomb Cosmetics je britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, kterou založil James Mooore a Robert Philpott. Jejich hlavní myšlenkou bylo vytvořit produkty s aromaterapeutickými účinky, jejichž používání bude pro zákazníky pohodlné. Prvními produkty této značky byly inovativní koupelové balistiky, které se okamžitě staly absolutním trhákem.

Produkty Bomb Cosmetics jsou vyráběny ručně z čistých přírodních ingrediencí a pečlivě vybraných esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Součástí sortimentu Bomb Cosmetics jsou také oblíbená přírodní mýdla, nebo pečující balzámy na rty vyrobené z těch nejčistších přírodních složek.

Recenze Bomb Cosmetics Flutter by, Butterfly2