Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl

koupelový balistik

3×
Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl koupelový balistik
Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl koupelový balistik
160 g

Kód: BOM0010 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl
160 g

Popis produktu Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl

Popis:
Vychutnejte si ovocné spojení čerstvých zelených jablek v růžovém víru svěžích malin. Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl koupelový balistik kombinuje jablečno-malinové tornádo společně s výživnými másly a hydratujícími oleji, které dělají z každé koupele opravdový zážitek. Bomb Cosmetics Apple & Raspberry Swirl koupelový balistik uvolňuje napětí a zintenzivňuje pocity relaxace, zatímco si vychutnáváte provoněnou koupel!

Účinky:

  • dodává výživu
  • hydratuje
  • osvěžuje
  • uvolňuje napětí
  • napomáhá relaxaci

Složení:

  • přírodní másla – zjemňují a vyživují
  • směs olejů z bergamotu a kanangy vonné – vyživují pokožku

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Balistik ponořte do teplé koupele a nechte rozpustit.

Vlastnosti

Konzistence
balistik
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Bomb Cosmetics

 

Značka Bomb Cosmetics vychází z poznatků o pozitivních účincích aromaterapie na lidské tělo i mysl. Do povědomí zákazníků se zapsala zejména pro své originální koupelové balistiky a okouzlující aroma svíčky. Díky značce Bomb Cosmetics si tak můžete velice snadno provonět interiér či během chvilky připravit voňavou koupelovou lázeň.

Výrobcem kosmetiky Bomb Cosmetics je britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, kterou založil James Mooore a Robert Philpott. Jejich hlavní myšlenkou bylo vytvořit produkty s aromaterapeutickými účinky, jejichž používání bude pro zákazníky pohodlné. Prvními produkty této značky byly inovativní koupelové balistiky, které se okamžitě staly absolutním trhákem.

Produkty Bomb Cosmetics jsou vyráběny ručně z čistých přírodních ingrediencí a pečlivě vybraných esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Součástí sortimentu Bomb Cosmetics jsou také oblíbená přírodní mýdla, nebo pečující balzámy na rty vyrobené z těch nejčistších přírodních složek.