Bomb Cosmetics All You Need is Love koupelový balistik

1×
Bomb Cosmetics All You Need is Love koupelový balistik
Bomb Cosmetics All You Need is Love koupelový balistik
160 g

Kód: BOM0049 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bomb Cosmetics All You Need is Love
Vlastnosti

Popis:
Všechno, co potřebujete, je láska! A Bomb Cosmetics All You Need is Love koupelový balistik si opravdu zamilujete. Sladké tóny svěží jahody a šťavnaté ostružiny doplňuje jemně krémový karamel. Základem šumivé bomby je pak kombinace olejů z růže a kanangy vonné, známé pro své afrodiziakální účinky. Bomb Cosmetics All You Need is Love koupelový balistik napomáhá regeneraci a příjemně uvolní vaše smysly, ať už se koupete ve dvou nebo sami!

Účinky:

  • osvěžuje
  • pečuje o pokožku
  • uvolňuje napětí
  • povzbuzuje regeneraci

Složení:

  • směs olejů z růže a kanangy vonné – vyživují pokožku

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Balistik ponořte do teplé koupele a nechte rozpustit.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Bomb Cosmetics

Značka Bomb Cosmetics vychází z poznatků o pozitivních účincích aromaterapie na lidské tělo i mysl. Do povědomí zákazníků se zapsala zejména pro své originální koupelové balistiky a okouzlující aroma svíčky. Díky značce Bomb Cosmetics si tak můžete velice snadno provonět interiér či během chvilky připravit voňavou koupelovou lázeň.

Výrobcem kosmetiky Bomb Cosmetics je britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, kterou založil James Mooore a Robert Philpott. Jejich hlavní myšlenkou bylo vytvořit produkty s aromaterapeutickými účinky, jejichž používání bude pro zákazníky pohodlné. Prvními produkty této značky byly inovativní koupelové balistiky, které se okamžitě staly absolutním trhákem.

Produkty Bomb Cosmetics jsou vyráběny ručně z čistých přírodních ingrediencí a pečlivě vybraných esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Součástí sortimentu Bomb Cosmetics jsou také oblíbená přírodní mýdla, nebo pečující balzámy na rty vyrobené z těch nejčistších přírodních složek.

Recenze Bomb Cosmetics All You Need is Love1