Bois 1920Vento di Fiori parfémovaná voda pro ženy

Bois 1920 Vento di Fiori parfémovaná voda pro ženy
Bois 1920 Vento di Fiori parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BOS00426

Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Bois 1920 Vento di Fiori je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější.

  • dřevitá vůně
  • chypre vůně
  • aromatická vůně s bylinnými tóny
  • podtrhne smyslnost každé ženy
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • luxusní vůně pro náročné

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
sladký pomeranč, sicilská mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růžový pepř, palisandrové růžové dřevo, koriandr
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pačuli, kadidlo
Druh vůně
aromatická, chypre, dřevitá

Bois 1920 jsou nadčasové nekonvenční vůně inspirované atmosférou 20. let, kdy ve Spojených státech byla na každém rohu slyšet jazzová hudba, a vznikaly nové umělecké směry. Právě tato doba uchvátila zakladatele značky Enza Galardiho, který úspěšně pokračuje v parfemářské tradici své rodiny.
Značka Bois 1920 vznikla v roce 2005 a od té doby získala již řadu ocenění. Luxusní parfémy Bois 1920 jsou vyráběné jen z těch nejušlechtilejších surovin, které vám umožní vychutnat si skutečný čichový požitek. Vůně Bois 1920 se vyznačují skvělou výdrží a velice intenzivním aroma, které je velmi originální a nenapodobitelné. Jedinečné jsou také flakony parfémů Bois 1920, pro které je typická jednoduchost a netradiční volba materiálů. Luxusní parfémy Bois 1920 nadchnou nejen opravdové znalce vůní, ale také každého, kdo hledá originalitu a vytříbenost.