Skip to main content

Bois 1920Agrumi Amari di Sicilia parfémovaná voda unisex

Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia parfémovaná voda unisex
Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia parfémovaná voda unisex
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BOS00427

Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Unisex parfémovaná voda Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí.

  • unisex – pro muže i pro ženy

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
žlutá mandarinka, citron, petitgrain, grep, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
černý rybíz, pačuli, limetka, jasmín, levandule, santalové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo
Druh vůně
citrusová, aromatická

Bois 1920 jsou nadčasové nekonvenční vůně inspirované atmosférou 20. let, kdy ve Spojených státech byla na každém rohu slyšet jazzová hudba, a vznikaly nové umělecké směry. Právě tato doba uchvátila zakladatele značky Enza Galardiho, který úspěšně pokračuje v parfemářské tradici své rodiny.
Značka Bois 1920 vznikla v roce 2005 a od té doby získala již řadu ocenění. Luxusní parfémy Bois 1920 jsou vyráběné jen z těch nejušlechtilejších surovin, které vám umožní vychutnat si skutečný čichový požitek. Vůně Bois 1920 se vyznačují skvělou výdrží a velice intenzivním aroma, které je velmi originální a nenapodobitelné. Jedinečné jsou také flakony parfémů Bois 1920, pro které je typická jednoduchost a netradiční volba materiálů. Luxusní parfémy Bois 1920 nadchnou nejen opravdové znalce vůní, ale také každého, kdo hledá originalitu a vytříbenost.