Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File pilník na nehty

   Značka: Bohemia Crystal

   Varianty Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File

   • Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File pilník na nehty Violet Flower (Painted Nail File with Swarovski)pilník na nehty 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Violet Flower (Painted Nail File with Swarovski)
    Kód: BOH0717

    69 Kč

    Hlídat dostupnost

   • Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File pilník na nehty Yellow Flower (Painted Nail File with Swarovski)pilník na nehty 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Yellow Flower (Painted Nail File with Swarovski)
    Kód: BOH0720

    69 Kč

    Hlídat dostupnost

   Nahoru

   Popis kosmetiky Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Produkt může mít jiné balení, než které je vidět na obrázku! Každý výrobek je unikát, proto se může lišit i motiv dekorace.

   Popis:

   Skleněné pilníky s označením Bohemia Crystal přichází s tou správnou péči o vaše nehty! Skleněné pilníky Bohemia jsou nejkvalitnějším produktem na českém i světovém trhu. Svým povrchem se výrazně odlišují od výrobků zahraničních firem.

   Pro výrobu skleněných pilníků jsou použité nejmodernější technologie leptání v kombinaci s tradičními metodami zpracování skla. Výrobky se vyznačují na jedné straně jemnou strukturou, na druhé straně vynikají kvalitou brusné plochy s téměř neomezenou životností.

   Pilníky jsou vyrobené z tzv. plochého skla (float), materiál neobsahuje žádné těžké kovy ani žádné další nežádoucí prvky, které by byly škodlivé pro lidský organizmus. Povrch skleněného pilníku je jemně a rovnoměrně zdrsněný. Toto je zároveň důvod, díky kterému je broušení účinné a současně i příjemné na dotek. Díky jemnosti brusné plochy skleněný pilník nehty vyhladí a tím účinně působí proti lámání a štěpení nehtů.

   K přednostem skleněného pilníku patří především životnost, šetrnost, hygieničnost, pevnost a všestrannost. Pilníky s označením Bohemia Crystal jsou po celém světě známé svoji vysokou kvalitou provedení. Jedná se o ruční výrobu. Pilníky mají výlučně českého výrobce.

   Použití:

   Po použití můžete pilník jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Jeho univerzálnost umožňuje používání na přírodní nebo umělé nehty. Je možné ho taky použít na odstraňování ztvrdlé kůže na rukách a patách.

   Nahoru

   O značce Bohemia Crystal

   Bohemia Crystal | Bohemia Crystal anebo Bohemia Glass je obchodní značka, která prezentuje výrobky ze skla. Bohemia Crystal označuje nejen typicky české olovnaté sklo, ale současně i způsob a podstatu jeho výroby. České sklářství disponuje bohatou historií a tradicí výroby, která sahá až do období středověku. Velký rozmach nastal v 19. století. Sklárny Bohemia byly založeny v roce 1845 v srdci Evropy v kolébce české šestisetleté sklářské tradice. Bohemia Crystal je česká značka, která pronikla za hranice vlasti a je proslavená po celém světě. Bohemia Crystal - to nejsou jen tradiční výrobky ze skla, ale také je potřeba věnovat pozornost právě rozšířenému sortimentu, výrobě nových produktů, rozvoji nových technologií a kombinacím tradice a inovace. Ruční výroba je doplňována moderními výrobními postupy. Nové technologie umožňují nabídku rozšířeného sortimentu, co dokládá například fakt, že na trh byly uvedeny sady skleněných pilníků na nehty a paty jako světová novinka z České republiky.

   Nahoru

   Hodnocení Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File

   Co si o Bohemia Crystal Painted Nail File Small Nail File myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinozasilkovna