Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File,Tweezers and Nail Clippers

kosmetická sada V.

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File,Tweezers and Nail Clippers kosmetická sada V.
kosmetická sada V.

Kód: BOH0877 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: pilník na nehty + pinzeta + nůžky na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File,Tweezers and Nail Clippers
kosmetická sada V.

Popis kosmetiky Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File,Tweezers and Nail Clippers

Produkt Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File,Tweezers and Nail Clippers vám zajistí dokonale upravené a krásně vypadající nehty.

Vlastnosti:

  • ideální pomůcka pro dokonalou manikúru
  • tvaruje a zkracuje nehty
  • do každé kabelky i na cesty

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce Bohemia Crystal

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal anebo Bohemia Glass je obchodní značka, která prezentuje výrobky ze skla. Bohemia Crystal označuje nejen typicky české olovnaté sklo, ale současně i způsob a podstatu jeho výroby.
České sklářství disponuje bohatou historií a tradicí výroby, která sahá až do období středověku. Velký rozmach nastal v 19. století. Sklárny Bohemia byly založeny v roce 1845 v srdci Evropy v kolébce české šestisetleté sklářské tradice.
Bohemia Crystal je česká značka, která pronikla za hranice vlasti a je proslavená po celém světě. Bohemia Crystal - to nejsou jen tradiční výrobky ze skla, ale také je potřeba věnovat pozornost právě rozšířenému sortimentu, výrobě nových produktů, rozvoji nových technologií a kombinacím tradice a inovace.
Ruční výroba je doplňována moderními výrobními postupy. Nové technologie umožňují nabídku rozšířeného sortimentu, co dokládá například fakt, že na trh byly uvedeny sady skleněných pilníků na nehty a paty jako světová novinka z České republiky.