Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File

škrabka na paty

6×
Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty
škrabka na paty
179

Kód: BOH0697 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File
škrabka na paty | 179

Popis kosmetiky Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File

Pilník Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.

Vlastnosti:

  • pilník je možné použít i na ztvrdlou kůži na patách
  • povrch pilníku má dlouhou životnost

Jak používat:
Po použití opláchněte vodou.

O značce Bohemia Crystal

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal anebo Bohemia Glass je obchodní značka, která prezentuje výrobky ze skla. Bohemia Crystal označuje nejen typicky české olovnaté sklo, ale současně i způsob a podstatu jeho výroby.
České sklářství disponuje bohatou historií a tradicí výroby, která sahá až do období středověku. Velký rozmach nastal v 19. století. Sklárny Bohemia byly založeny v roce 1845 v srdci Evropy v kolébce české šestisetleté sklářské tradice.
Bohemia Crystal je česká značka, která pronikla za hranice vlasti a je proslavená po celém světě. Bohemia Crystal - to nejsou jen tradiční výrobky ze skla, ale také je potřeba věnovat pozornost právě rozšířenému sortimentu, výrobě nových produktů, rozvoji nových technologií a kombinacím tradice a inovace.
Ruční výroba je doplňována moderními výrobními postupy. Nové technologie umožňují nabídku rozšířeného sortimentu, co dokládá například fakt, že na trh byly uvedeny sady skleněných pilníků na nehty a paty jako světová novinka z České republiky.