Bohemia Crystal Bohemia Glossy skleněný obloukový pilník

Značka: Bohemia Crystal

Varianty Bohemia Crystal Bohemia Glossy

  • Bohemia Crystal Bohemia Glossy skleněný obloukový pilník odstín Yellowskleněný obloukový pilník 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    odstín Yellow
    Kód: BOH0856

Nahoru

Popis kosmetiky Bohemia Crystal Bohemia Glossy

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Originální skleněné pilníky od společnosti Bohemia Crystal poskytují vašim nehtům šetrnou a luxusní péči. Bohemia Crystal vyrábí pilníky té nejvyšší kvality, i díky tomu jsou známé nejen v České republice, ale i na světovém trhu.

Používání nejnovějších technologií při výrobě spolu s tradičními ručními metodami zpracování skla staví pilníky Bohemia Crystal mezi špičku ve své oblasti. Brusná pilovací plocha se nachází po boční straně pilníku, je jemná, avšak téměř neobrousitelná, zaručuje tak prakticky neomezenou životnost.

Lesklý pilník Bohemia Crystal se vyznačuje, jako všechny pilníky tohoto označení, úžasnou šetrností k nehtům ale i k životnímu prostředí. Udržuje vaše nehty zdravější, bez rozštěpených konečků, zabraňuje také jejich lámání. Je vhodný pro domácí i profesionální manikúru, pro přírodní i umělé nehty.

Pilníky české výroby Bohemia Crystal vám přináší efektivní a všestrannou péči o nehty. Snadno se čistí, zabraňují vzniku infekcí kůže.

Použití:

Používejte na přírodní či umělé nehty. Po použití jednoduše opláchněte pod tekoucí vodou, zabráníte tak vzniku bakterií.

Nahoru

O značce Bohemia Crystal

Bohemia Crystal | Bohemia Crystal anebo Bohemia Glass je obchodní značka, která prezentuje výrobky ze skla. Bohemia Crystal označuje nejen typicky české olovnaté sklo, ale současně i způsob a podstatu jeho výroby. České sklářství disponuje bohatou historií a tradicí výroby, která sahá až do období středověku. Velký rozmach nastal v 19. století. Sklárny Bohemia byly založeny v roce 1845 v srdci Evropy v kolébce české šestisetleté sklářské tradice. Bohemia Crystal je česká značka, která pronikla za hranice vlasti a je proslavená po celém světě. Bohemia Crystal - to nejsou jen tradiční výrobky ze skla, ale také je potřeba věnovat pozornost právě rozšířenému sortimentu, výrobě nových produktů, rozvoji nových technologií a kombinacím tradice a inovace. Ruční výroba je doplňována moderními výrobními postupy. Nové technologie umožňují nabídku rozšířeného sortimentu, co dokládá například fakt, že na trh byly uvedeny sady skleněných pilníků na nehty a paty jako světová novinka z České republiky.

Nahoru

Hodnocení Bohemia Crystal Bohemia Glossy

Co si o Bohemia Crystal Bohemia Glossy myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%