Bohemia Crystal Bohemia Glitter skleněný pilník na nehty se třpytkami

 • Bohemia Crystal Bohemia Glitter skleněný pilník na nehty se třpytkami
 • Bohemia Crystal Bohemia Glitter skleněný pilník na nehty se třpytkami 1
   více

  Varianty Bohemia Crystal Bohemia Glitter

  • Bohemia Crystal Bohemia Glitter skleněný pilník na nehty se třpytkami odstín  skleněný pilník na nehty se třpytkami 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   odstín
   Kód: BOH0860

  Nahoru

  Popis kosmetiky Bohemia Crystal Bohemia Glitter

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Originální skleněné pilníky od společnosti Bohemia Crystal poskytují vašim nehtům šetrnou a luxusní péči. Bohemia Crystal vyrábí pilníky té nejvyšší kvality, i díky tomu jsou známé nejen v České republice, ale i na světovém trhu.

  Používání nejnovějších technologií při výrobě spolu s tradičními ručními metodami zpracování skla staví pilníky Bohemia Crystal mezi špičku ve své oblasti. Brusná pilovací plocha se nachází po boční straně pilníku, je jemná, avšak téměř neobrousitelná, zaručuje tak prakticky neomezenou životnost.

  Pilník se třpytkami Bohemia Crystal se vyznačuje, jako všechny pilníky tohoto označení, úžasnou šetrností k nehtům ale i k životnímu prostředí. Udržuje vaše nehty zdravější, bez rozštěpených konečků, zabraňuje také jejich lámání. Je vhodný pro domácí i profesionální manikúru, pro přírodní i umělé nehty.

  Pilníky české výroby Bohemia Crystal vám přináší efektivní a všestrannou péči o nehty. Snadno se čistí, zabraňují vzniku infekcí kůže.

  Použití:

  Používejte na přírodní či umělé nehty. Po použití jednoduše opláchněte pod tekoucí vodou, zabráníte tak vzniku bakterií.

  Nahoru

  O značce Bohemia Crystal

  Bohemia Crystal | Bohemia Crystal anebo Bohemia Glass je obchodní značka, která prezentuje výrobky ze skla. Bohemia Crystal označuje nejen typicky české olovnaté sklo, ale současně i způsob a podstatu jeho výroby. České sklářství disponuje bohatou historií a tradicí výroby, která sahá až do období středověku. Velký rozmach nastal v 19. století. Sklárny Bohemia byly založeny v roce 1845 v srdci Evropy v kolébce české šestisetleté sklářské tradice. Bohemia Crystal je česká značka, která pronikla za hranice vlasti a je proslavená po celém světě. Bohemia Crystal - to nejsou jen tradiční výrobky ze skla, ale také je potřeba věnovat pozornost právě rozšířenému sortimentu, výrobě nových produktů, rozvoji nových technologií a kombinacím tradice a inovace. Ruční výroba je doplňována moderními výrobními postupy. Nové technologie umožňují nabídku rozšířeného sortimentu, co dokládá například fakt, že na trh byly uvedeny sady skleněných pilníků na nehty a paty jako světová novinka z České republiky.

  Nahoru

  Hodnocení Bohemia Crystal Bohemia Glitter

  • 15. března 2016
   Mony

   Byla jsem mile překvapena,pracuje se s ním určitě lépe než s rovným plochým pilníkem.

  • 3. srpna 2015
   Marťa

   Zpočátku jsem byla v rozpacích - pilník je pouze na spodní hraně, ale po vyzkoušení jsem zjistila, že díky zaoblení a jemné rýze je na zapilování konce nehtu do mírného obloučku možná ideální

  Co si o Bohemia Crystal Bohemia Glitter myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší  Menu