Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty

2×
Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty
Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty
115
9,5 cm
Kód: BOH0811 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick

Popis:
Skleněná manikůrová tyčinka (Glass Manicure Stick) je neocenitelnou pomůckou při úpravě nehtů. Jedná se o doplňkový výrobek v péči o nehty.
Brusná plocha tyčiny se nachází na obou stranách (brusná špička a brusný hrot). Skleněná manikůrová tyčinka je pravým pomocníkem při úpravě všech nehtů!

Použití:
Její použití je jednoduché a účelné. Pomáhá odstraňovat nežádoucí nehtovou kůžičku bez poškození nehtového lůžka. Je možné ji aplikovat i k očištění spodní strany nehtu. Její výhodou je, že dokáže šetrně odstranit kůžičku i v případě, že se jedná o nalakované nehty. Také je možné ji využít při úpravě gelových nehtů  - účinně upravuje i odrostlé nehty bez poškození gelové vrstvy.

O značce Bohemia Crystal

p>Bohemia Crystal | Bohemia Crystal anebo Bohemia Glass je obchodní značka, která prezentuje výrobky ze skla. Bohemia Crystal označuje nejen typicky české olovnaté sklo, ale současně i způsob a podstatu jeho výroby.
České sklářství disponuje bohatou historií a tradicí výroby, která sahá až do období středověku. Velký rozmach nastal v 19. století. Sklárny Bohemia byly založeny v roce 1845 v srdci Evropy v kolébce české šestisetleté sklářské tradice.
Bohemia Crystal je česká značka, která pronikla za hranice vlasti a je proslavená po celém světě. Bohemia Crystal - to nejsou jen tradiční výrobky ze skla, ale také je potřeba věnovat pozornost právě rozšířenému sortimentu, výrobě nových produktů, rozvoji nových technologií a kombinacím tradice a inovace.
Ruční výroba je doplňována moderními výrobními postupy. Nové technologie umožňují nabídku rozšířeného sortimentu, co dokládá například fakt, že na trh byly uvedeny sady skleněných pilníků na nehty a paty jako světová novinka z České republiky.

Recenze Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick2