Bobbi Brown Pastel Brights Eye Palettepaleta očních stínů

Bobbi Brown Pastel Brights Eye Palette paleta očních stínů
Bobbi Brown Pastel Brights Eye Palette paleta očních stínů
8,25 g

Kód: BBR1138 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Bobbi Brown Pastel Brights Eye Palette

Popis:
Paleta očních stínů Bobbi Brown Pastel Brights Eye Palette se skládá ze šesti barevných odstínů, zrcátka a oboustranného štětečku. Díky této paletce snadno vykouzlíte perfektní nalíčení vašich očí jako od profesionálního vizážisty.

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčko pomocí štětečku a vystínujte.

O značce Bobbi Brown

Tajemství krásy je prosté: „Buďte sama sebou.“ Tak zní slova make-up artistky Bobbi Brown, zakladatelky stejnojmenné značky prvotřídní dekorativní kosmetiky v přirozených odstínech.

Americká kosmetika Bobbi Brown se zrodila v 90. letech minulého století. V té době byly drogerie i kosmetické salony plné zářivě barevných, křiklavých a výrazných produktů. Bobbi Brown však postrádala přirozené líčení, které by ženskou krásu podtrhlo, aniž by ji zastínilo. Věřila, že ženy se chtějí cítit samy sebou i nalíčené – jen krásnější a sebevědomější. Roku 1991 tak spatřila světlo světa první kolekce 10 rtěnek Bobbi Brown, založených na béžových pigmentech.

Dnes pomáhá kosmetika Bobbi Brown cítit se skvěle ženám po celém světě a její maximálně přirozené make-upy, rtěnky v pleťových odstínech nebo jemné tvářenky se staly naprostým bestsellerem. Protože, jak prohlásila už samotná zakladatelka značky, díky správnému líčení se ženská krása stává mocným nástrojem.

Recenze Bobbi Brown Pastel Brights Eye Palette