Bobbi BrownMake-up Melter & Cleanser čisticí a odličovací pěna

Bobbi Brown Make-up Melter & Cleanser čisticí a odličovací pěna
Bobbi Brown Make-up Melter & Cleanser čisticí a odličovací pěna
150 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BBR01526
Dárek pro vás
Ke každé objednávce značky Bobbi Brown jako dárek full-size rtěnka Luxe Shine Intense právě od značky Bobbi Brown.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Odličovací přípravek Bobbi Brown Make-up Melter & Cleanser perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.

Vlastnosti:

  • účinně zbavuje pleť make-upu
  • dokonale rozpouští i voděodolný make-up
  • zanechává pleť zcela čistou
  • zabraňuje vysušování pleti

Jak používat:
Před použitím důkladně protřepejte.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pleti
pro všechny typy pleti

Tajemství krásy je prosté: „Buďte sama sebou.“ Tak zní slova make-up artistky Bobbi Brown, zakladatelky stejnojmenné značky prvotřídní dekorativní kosmetiky v přirozených odstínech.

Americká kosmetika Bobbi Brown se zrodila v 90. letech minulého století. V té době byly drogerie i kosmetické salony plné zářivě barevných, křiklavých a výrazných produktů. Bobbi Brown však postrádala přirozené líčení, které by ženskou krásu podtrhlo, aniž by ji zastínilo. Věřila, že ženy se chtějí cítit samy sebou i nalíčené – jen krásnější a sebevědomější. Roku 1991 tak spatřila světlo světa první kolekce 10 rtěnek Bobbi Brown, založených na béžových pigmentech.

Dnes pomáhá kosmetika Bobbi Brown cítit se skvěle ženám po celém světě a její maximálně přirozené make-upy, rtěnky v pleťových odstínech nebo jemné tvářenky se staly naprostým bestsellerem. Protože, jak prohlásila už samotná zakladatelka značky, díky správnému líčení se ženská krása stává mocným nástrojem.