Bobbi Brown Luxe Lip Color luxusní rtěnka s hydratačním účinkem

21×
Bobbi Brown Luxe Lip Color luxusní rtěnka s hydratačním účinkem
Bobbi Brown Luxe Lip Color luxusní rtěnka s hydratačním účinkem

Popis Bobbi Brown Luxe Lip Color
Vlastnosti

Výrazná, zářivá a nepřehlédnutelná. Taková je luxusní rtěnka s hydratačním účinkem Bobbi Brown Luxe Lip Color, která zvýrazní vaše rty nádhernou sytou barvou. A to jedním tahem.

Zapomeňte na vysušené rty a nepříjemné pocity, kdy rtěnka zalézá do vrásek na rtech. Rtěnka Bobbi Brown Luxe Lip Color je pravým opakem – dokonale rty hydratuje a přináší pocit komfortu.

Vlastnosti:

  • dodává rtům nádhernou sytou barvu
  • hydratuje rty, nevysušuje je
  • perfektně kryje jediným tahem
  • na rtech je neskutečně příjemná
  • omlazuje rty
  • v luxusním provedení

Složení:

  • bez ftalátů, síranů a siřičitanů

Jak aplikovat:
Rtěnku naneste jemnými tahy na rty od středu ke koutkům. Pro dosažení maximální přesnosti použijte pro nanášení štěteček.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Efekt
hydratační

Napsali jsme o Bobbi Brown Luxe Lip Color
Články

O značce Bobbi Brown

Tajemství krásy je prosté: „Buďte sama sebou.“ Tak zní slova make-up artistky Bobbi Brown, zakladatelky stejnojmenné značky prvotřídní dekorativní kosmetiky v přirozených odstínech.

Americká kosmetika Bobbi Brown se zrodila v 90. letech minulého století. V té době byly drogerie i kosmetické salony plné zářivě barevných, křiklavých a výrazných produktů. Bobbi Brown však postrádala přirozené líčení, které by ženskou krásu podtrhlo, aniž by ji zastínilo. Věřila, že ženy se chtějí cítit samy sebou i nalíčené – jen krásnější a sebevědomější. Roku 1991 tak spatřila světlo světa první kolekce 10 rtěnek Bobbi Brown, založených na béžových pigmentech.

Dnes pomáhá kosmetika Bobbi Brown cítit se skvěle ženám po celém světě a její maximálně přirozené make-upy, rtěnky v pleťových odstínech nebo jemné tvářenky se staly naprostým bestsellerem. Protože, jak prohlásila už samotná zakladatelka značky, díky správnému líčení se ženská krása stává mocným nástrojem.

Recenze Bobbi Brown Luxe Lip Color21