Blumarine Les Eaux Exuberantes Mon bouquet Blanc toaletní voda pro ženy

Blumarine Les Eaux Exuberantes  Mon bouquet Blanc toaletní voda pro ženy
Blumarine Les Eaux Exuberantes  Mon bouquet Blanc toaletní voda pro ženy
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 400

Ušetříte 27%
100 ml
1 018

Kód: BLU00211 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Blumarine Les Eaux Exuberantes Mon bouquet Blanc
Složení

Stejné okouzlení, jako když spatříte ty jediné dokonalé svatební šaty, vám dopřeje zažít i dámská toaletní voda Blumarine Les Eaux Exuberantes Mon bouquet Blanc. Sněhově bílý závoj, hedvábná organza i nezbytná něžná květina – vše, co je pro nejromantičtější den vašeho života nezbytné nyní objevíte i v této vůni.

  • květinovo-aldehydová vůně s pižmovým nádechem
  • inspirovaná dokonalými bílými šaty
  • ozdobný flakon podtrhuje charakter vůně

Složení vůně
První přivonění vám navodí radostné pocity díky ingrediencím, které společně vytváří jiskřivý a pestrý úvod pro vaše smysly. Na něj navážou ryze květinové tóny, v nichž rozeznáte sladkou exotickou vůni ylang-ylang, jemně nasládlou vonokvětku a opojnou růži. Po tomto ryze ženském svůdném mámení květin se dostane do popředí sladce dřevité doznívání, o které se postará pačuli a fazole tonka. Tato vůně se stane vaší novou závilostí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
aqual™, bigaflower™
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vonokvětka, keltská růže, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
šáchor, pačuli, tonka fazole
Druh vůně
květinová, aldehydová

O značce Blumarine

Blumarine je italská módní značka, která na tomto poli figuruje již desítky let. Značku založila v roce 1977 módní návrhářka Anna Molinari se svým manželem Gianpaolem Tarabinim. V průběhu několika let si značka získala velkou prestiž, kterou oblékají celebrity po celém světě. V roce 1996 se Blumarine dostává i na trh s dámskými parfémy, které jsou neotřelé a velmi ženské. Dvorní návrhářka a zakladatelka značky Anna Molinari se vyžívá v květinových pestrobarevných vzorech a proto je někdy přezdívána také jako „Královna růží“. Květiny se také stávají ústředními esencemi v mnoha parfémech značky Blumarine, můžete tedy čekat vůně romantické a sladké jdoucí ruku v ruce s modernou, elegancí a neotřelostí.

Recenze Blumarine Les Eaux Exuberantes Mon bouquet Blanc