Jak vypadá ta opravdu nejvoňavější práce?

únor 2017

Všechny vůně světa na jednom místě? To jsou parfumerie Notino! Právě u nás najdete nejen osvědčené bestsellery, ale také niche parfémy, trendy tělové spreje a vůně od Victoria´s Secret, parfémy od bio značek a spoustu dalších.

Umíte si snad představit voňavější práci než jako Notino beauty konzultant?

Retail manažerka Andrea nám přiblížila, co znamená být beauty consultantem v Notinu a dále nám vysvětlila důvody otevírání nových poboček.

 „Naší filozofií je spojení online světa a retailu. V kamenné prodejně si tak můžete produkty vyzkoušet, nechat si doporučit ten pravý podle složení, podobné vůně, kterou používáte a pak si objednat z pohodlí domova nebo kanceláře. Naším cílem je maximálně zpříjemnit a usnadnit zákazníkům nákup a věříme, že možnost osobní konzultace a vyzkoušení produktu je to pravé.“

    

 A co vlastně obnáší práce beauty consultanta?

„V našich parfumeriích přinášíme zákazníkům nakupování jako zážitek. Věříme totiž, že nejde jen o to koupit si nový parfém, ale prozkoumat novinky, nechat si doporučit nový parfém podle oblíbené složky nebo si jen návštěvou u nás udělat radost.  Naše beauty konzultantky proto prochází profesionálním tréninkem, aby dokázaly nabídnout vůni na míru podle vonných složek nebo jiného oblíbeného parfému. Takže jsou to takové odbornice na parfémy. Produkt pro ně není jen položkou na seznamu, naopak znají příběh daného parfému, protože je jejich práce baví. Notino zároveň nabízí i řadu značek kosmetiky, proto máme ve svých řadách i make-up artisty a specialistky na dermo kosmetiku.“

A kde nás najdete? Kromě České republiky, kde máme pobočky v Praze, Brně a Ostravě najdete naše kamenné prodejny taky v Bratislavě, v Krakově a ve Varšavě! A tím rozhodně nekončíme. Abychom byli našim klientům blíž, plánujeme otevírat další pobočky například v Žilině nebo Budapešti.

Naše usměvavé beauty konzultantky se na vás těší, tak se přijďte podívat, jak vypadá ta nejvoňavější práce!