Blíženci - horoskop na rok 2017

Znamení Blíženců může prožít rok 2017 relativně úspěšným způsobem. Podstatné ovšem je, abyste ve všech činnostech našli tu správnou cestu. Hledání harmonie se tak stane jedním z hlavních cílů vašeho snažení. Pamatujte, že byste neměli nikdy nikým pohrdat. Nezávisle na tom, jak vám je daný člověk příjemný nebo naopak. Zrovna tak se vyvarujte různým drbům a pomluvám. Hodně se soustřeďte na důkladnost, protože to je další klíč k tomu, abyste dokázali naplnit vaše cíle a představy.

Vztahy

Ve vztahu se zaměřte na to, abyste se na péči o společnou domácnost podíleli oba dva. Jakmile se „ručička“ převáží výrazně na jednu stranu, je to přímá cesta ke konfliktům a nabourání soužití. Velmi zásadní také bude finanční stránka vztahu. Jde totiž o to, aby jeden z partnerů nevysával toho druhého. I v tomto směru musí být vše vyvážené.

Práce

Vyvarujte se toho, abyste se snažili získat nějaké benefity a výhody na úkor spolupracovníků. Ani případné „tahání za různé nitky“ totiž nijak neprospěje atmosféře na pracovišti. Pokuste se všem ukázat vlídnou a pracovitou tvář, což by pro vás neměl být žádný problém. Jen si to nepokazte tím, že za rohem se budete chovat zcela jinak.

Zdraví

Péči a prevenci si zaslouží zejména párové orgány. V první řadě jde tedy o ledviny a plíce. Proto se naučte reflexní terapii a každý den si ji aplikujte. Pomoci můžou i přírodní šťávy plné antioxidantů, vitamínů a dalších látek chránících organismus.

Parfémy pro znamení Blíženců na rok 2017

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Parfémovaná voda

Cenové rozpětí