Blíženci - horoskop na rok 2017

Znamení Blíženců může prožít rok 2017 relativně úspěšným způsobem. Podstatné ovšem je, abyste ve všech činnostech našli tu správnou cestu. Hledání harmonie se tak stane jedním z hlavních cílů vašeho snažení. Pamatujte, že byste neměli nikdy nikým pohrdat. Nezávisle na tom, jak vám je daný člověk příjemný nebo naopak. Zrovna tak se vyvarujte různým drbům a pomluvám. Hodně se soustřeďte na důkladnost, protože to je další klíč k tomu, abyste dokázali naplnit vaše cíle a představy.

Vztahy

Ve vztahu se zaměřte na to, abyste se na péči o společnou domácnost podíleli oba dva. Jakmile se „ručička“ převáží výrazně na jednu stranu, je to přímá cesta ke konfliktům a nabourání soužití. Velmi zásadní také bude finanční stránka vztahu. Jde totiž o to, aby jeden z partnerů nevysával toho druhého. I v tomto směru musí být vše vyvážené.

Práce

Vyvarujte se toho, abyste se snažili získat nějaké benefity a výhody na úkor spolupracovníků. Ani případné „tahání za různé nitky“ totiž nijak neprospěje atmosféře na pracovišti. Pokuste se všem ukázat vlídnou a pracovitou tvář, což by pro vás neměl být žádný problém. Jen si to nepokazte tím, že za rohem se budete chovat zcela jinak.

Zdraví

Péči a prevenci si zaslouží zejména párové orgány. V první řadě jde tedy o ledviny a plíce. Proto se naučte reflexní terapii a každý den si ji aplikujte. Pomoci můžou i přírodní šťávy plné antioxidantů, vitamínů a dalších látek chránících organismus.

Parfémy pro znamení Blíženců na rok 2017

Otevřít filtr Sbalit filtr

parfums.cz mění jméno na notino

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin