Blíženci - horoskop na rok 2015

Vaše myšlení a komunikační schopnosti budou opakovaně podrobeny různým zkouškám, jenž můžou přivodit napjaté situace s komplikovaným koncem. Největším rizikem jsou oblasti, ve kterých nedokážete „držet jazyk za zuby“ v okamžiku, kdy je to vhodné, nebo tam, kde jste situaci podcenili. Je proto nejvyšší čas, abyste se naučili dotahovat věci do konce a více rozvíjeli trpělivost a pečlivost. Povrchní jednání může být po zásluze potrestáno. Také se zaměřte na praktickou sféru života, která vám jinak proteče mezi prsty.

Vztahy

Rok 2015 může přivodit rozpad vztahu, pokud se oba nezačnete soustředit na odstranění třecích ploch. Uvědomte si, že neustálé vyměňování názorů bez hmatatelného výsledku, nebo dokonce nepříjemné hádky, nic nevyřeší. Je také nejvyšší čas k tomu, abyste si začali dávat více najevo, jak se milujete. Vřelé doteky jsou pro spokojené soužití důležité.

Práce

Vyvarujte se investic, zadlužování a velkých výdajů, neboť vesmírné energie těmto krokům příliš nepřejí. Můžete mít problém vaše nápady prosadit, ale nesnažte se to „lámat přes koleno“ a vyčkejte na lepší načasování. Mnohem důležitější je, abyste se nedostávali do sporů jak s nadřízenými tak s kolegy. Zapracujte na větší toleranci a naučte se naslouchat názorům druhých.

Zdraví

Během roku se můžete setkat s dočasným nebo dlouhodobějším zhoršením stavu vaší kůže, přičemž největším problémem se můžou stát různé druhy ekzémů. Jako prevenci lze vyzkoušet zinek ve formě doplňku stravyNutristar Food Supplements.

Parfémy pro znamení Blíženců na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014