BLANX WHITE SHOCK ústní voda s bělicím účinkem | notino.cz

BlanX White Shock

ústní voda s bělicím účinkem

BlanX White Shock ústní voda s bělicím účinkem
BlanX White Shock ústní voda s bělicím účinkem
BlanX White Shock ústní voda s bělicím účinkem
500 ml
191

Kód: BLX0114 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky BlanX White Shock

Popis:
Ústní voda s bělícím účinkem BlanX White Shock pomůže vybělit vaše zuby a jediné, co pro to musíte udělat je stále se usmívat. Speciální technologie obsažená v této ústní vodě reaguje na světlo a právě tehdy naplno propuká samotné bělení vašich zubů. Čím více se tedy budete usmívat, tím zářivější váš úsměv bude. Ústní voda BlanX přijde vhod všem těm, kteří bojují se zabarvením svých zubů a to třeba vlivem kouření či častého pití kávy. White Shock má svou bělící technologii postavenou na základě několika patentů a vy se tak můžete těšit a opravdový účinek této ústní vody.

Účinky:

  • odstraňuje bakterie
  • pomáhá čistit
  • bělení zubů v průběhu celého dne

Složení:

  • na světlo reagující vzorec – bělící účinek

Jak aplikovat:
Před použitím je vhodné řádně protřepat. Aplikujte alespoň jednou denně po dobu 30 sekund. Víčko produktu slouží jako dávkovač.

 

 

 

O značce BlanX

Kosmetika BlanX obsahuje ucelenou řadu bělicích zubních past a péče o zuby. Patentované složení s arktickým lišejníkem bělí zuby přírodním způsobem. Tyto lišejníky jsou tradičně používány místními obyvateli k čištění a ochraně zubů.

Dentální péče BlanX zahrnuje komplexní péči v podobě přírodních zubních past, ústních vod, bělících kůr a speciálního bělícího pera. Bělicí systém BlanX Biphasic Whitening je postavený na stejném principu jako bělení zubů v ordinaci.

Menu