BlanX White Shock

bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem

BlanX White Shock bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem
BlanX White Shock bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem
BlanX White Shock bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem
75 ml
135

Kód: BLX1311 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 23. 5. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky BlanX White Shock

Popis:
Bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem patří do ucelené řady bělicích zubních past a péče o zuby BlanX. Značka BlanX je charakteristická svou přírodní dentální péčí s využitím síly arktického lišejníku. Bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem BlanX White Shock je vskutku revolučním přípravkem v oblasti dentální péče a bělení zubů. Patentované složení této unikátní zubní pasty s technologií ActiluX® zajišťuje bělení zubů pomocí světlem aktivovaných obsažených látek, které se vážou na zubní sklovinu. Zubní pasta tak šetrně a přitom nebývale účinně zesvětluje. Protože se bělicí látky aktivují při každém ozáření světlem, probíhá bělení zubů po celý den. Bělicí zubní pasta BlanX White Shock brání vázání zubního plaku na povrch zubů, a ten je tak snadno omýván přirozenou samočisticí schopností slin. Pasta také samozřejmě šetrně čistí, a to díky jemným silikátům a extraktům z arktického lišejníku pukléřky islandské (Cetraria islandica), které mají antibakteriální a zesvětlující vlastnosti. V neposlední řadě vytváří na zubech ochrannou bariéru, která brání usazování pigmentů, a obsažený hydroxyapatit uzavírá dentinové kanálky, čímž přispívá k remineralizaci zubů a snížení jejich citlivosti. Zubní pasta BlanX White Shock obsahuje také fluoridy v množství 950 ppmF. S bělicí pastou proti skvrnám na zubní sklovině s okamžitým účinkem BlanX White Shock budou vaše zuby jasnější a zářivější, a chráněné nejen před dalším nežádoucím zbarvováním.

Účinky:

 • bělí zuby
 • okamžitě odstraňuje skvrny na zubní sklovině
 • šetrně čistí
 • blokuje vázání zubního plaku
 • má antibakteriální účinky
 • chrání před usazováním pigmentů
 • uzavírá dentinové kanálky
 • remineralizuje zuby a snižuje jejich citlivost

Složení:

 • technologie ActiluX®
 • extrakt z arktického lišejníku
 • hydroxyapatit
 • silikáty
 • fluoridy

Jak aplikovat:
K čištění zubů používejte alespoň 2x denně množství pasty přibližně o velikosti zrnka hrachu.

O značce BlanX

Kosmetika BlanX obsahuje ucelenou řadu bělicích zubních past a péče o zuby. Patentované složení s arktickým lišejníkem bělí zuby přírodním způsobem. Tyto lišejníky jsou tradičně používány místními obyvateli k čištění a ochraně zubů.

Dentální péče BlanX zahrnuje komplexní péči v podobě přírodních zubních past, ústních vod, bělících kůr a speciálního bělícího pera. Bělicí systém BlanX Biphasic Whitening je postavený na stejném principu jako bělení zubů v ordinaci.

Hodnocení BlanX White Shock

Přidat novou recenzi

jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Menu